Proces vývoje

Internetové projekty vyvíjíme podle platných ISO norem projektového řízení. Na tomto místě se můžete seznámit s přesným postupem, který aplikujeme pro všechny vyvíjené aplikace.

Analýza

Prvním krokem k vytvoření kvalitního webového projektu je analýza vašeho zadání. Společně si ujasníme představu o fungování webu a projdeme všechny jeho funkce. Tato analýza je důležitá jak u menších webů, tak i u velkých webových aplikací.

Návrh

V další fázi tvorby webu vytvoříme základní návrhy obrazovek a jejich strukturu (tzv. Drátěný model – wireframe). Tyto návrhy zachycují především rozložení prvků na stránce, celkový vzhled a funkčnost budoucího projektu). Detailnější grafika přijde na řadu později. Současně také navrhneme technickou stránku věci a u větších aplikací i potřebnou infrastrukturu.

Design

Důležitým faktorem každého internetového projektu (nebo aplikace) je přehledný a použitelný design. Roky zkušeností s tvorbou webových projektů nás nasměrovali na cesty, které fungují, a které ne. Každý design vytváříme s ohledem na mobilní zařízení.

Vývoj

Fáze, kdy nepotřebujeme Vaši součinnost a veškerou práci necháváte na nás. Striktně držíme slíbené termíny a práci předáváme do testování téměř kompletně hotovou. Proces vývoje navíc můžete přehledně sledovat v našem softwaru, vstupovat do něj, nebo ho v případě potřeby upravovat.

Testování

Testování funkčnosti, ale i použitelnosti, u nás probíhá dle standardizovaných norem. Pro Vás to znamená jistotu, že při prvním seznámení s projektem dostanete pod ruce dílo, u kterého se nebudete nervovat. Lidé dnes k zobrazení webových stránek používají stovky různých zařízení, proto ověřujeme, zda se projekt správně zobrazuje napříč operačními systémy, webovými prohlížeči i typy zařízení.

Tvorba obsahu

Graficky a funkčně dokonalý webový projekt je jen část úspěchu. K tomu, aby se Vaši zákazníci na web vraceli, musíte jim dát kvalitní a zajímavý obsah. Rádi Vám s přípravou obsahu pomůžeme, nebo ho uděláme zcela za Vás. Obsah netvoří pouze text, ale také dobře okomentované obrázky, videa, příspěvky na sociálních sítích a další..

Optimalizace pro vyhledávače

Důležitou součástí každého webového projektu (kromě těch interních) je kvalitně provedená SEO optimalizace. Všechny naše weby vycházejí z našeho CMS, které klade na správné SEO velmi vysoký důraz. Před spuštěním projektu rovněž probíhá on-page SEO optimalizace, která Vám velmi pomůže k tomu, aby Vás v co nejbližším čase začali vyhledávače správně indexovat.

Spuštění

Finální fází tvorby webové stránky je příprava ke spuštění. Ta zahrnuje vyladění posledních detailů, vložení obsahu a přípravu dalších podpůrných materiálů. Zajistíme pro vás i technickou stránku věci, takže si nemusíte lámat hlavu s tím, kam webové stránky umístit a jak se o ně starat. Buď se rozhodnete, že projekt umístíte na naše servery, nebo Vám doporučíme jiný kvalitní hosting.

Podpora a propagace

Rádi Vám pomůžeme s rozvojem Vašeho online podnikání. Pro řadu našich klientů vedeme kompletní správu výkonnostních online kampaní. Podívejte se do naši sekce Online marketing a zjistěte o našich službách více.