Proč nás?

Specializujeme se na tvorbu byznys aplikací, které jsou ve své podstatě mnohem náročnější, než weby postavené na míru Vašim požadavkům. To Vám přináší volnost v zadávacích, nebo naopak v rozšiřujících, požadavcích na poptávané řešení. Nestane se Vám, že bychom narazili na mantinely, které bychom neuměli realizovat, nebo je naopak draze zadávali jiné agentuře.

Proč byste měli zvolit právě nás?

Jsme tým mladých lidí, kteří mají zkušenosti s firemními internetovými aplikacemi delší než 10 let. Nebojíme se říci, že některá z Vámi navrhnutých řešení nejsou zcela optimální, přesmyslet je a navrhnout Vám zcela nové. Tuto logiku vkládáme do všech řešení složitějších internetových projektů. Máme za sebou desítky referencí, ve kterých jsme dobře poznali tvorbu webů na míru od zadávací fáze, přes vývoj, testování, implementaci, zaškolení i následný rozvoj. Umíme pracovat dle platných ISO norem jak pro vývoj, tak projektové řízení. A v neposlední řadě – naše práce nás obrovsky baví.

V čem jsme jiní a jak Vám to může pomoci?

Vyznačujeme se především přátelskou, až rodinnou, atmosférou. Ochotou řešit problémy do poslední detailu, dokážeme přihlížet individuálním potřebám každé firmy, a co nás velice potěšilo, 95 procent z našich klientů odpovědělo, že dodáváme všechny slíbené práce ve výborné kvalitě a včas. Za to Vám děkujeme!

Pracujeme právě pro Vaše odvětví?

Rádi přiznáváme fakta tak, jak jsou. Neskrýváme pravdu, že pro tvorbu dobrého a efektivního webu je třeba nejen perfektně znát samotnou tvorbu, ale rovněž i prostředí, pro kterou se aplikace tvoří. Vývoj je pak mnohem efektivnější a rychlejší. Mezi naše klienty patří převážně automobilové společnosti, realitní trh, výrobní firmy a retailové řetězce. Jiným trhům se nebráníme, ozvěte se nám a my Vám řekneme, zda do toho společně s Vámi chceme jít, nebo Vám doporučíme firmu, která je vhodnější právě pro Vás.