SEO a Linkbuilding

Tvoříme nové a originální aplikace na českém trhu.

Prozkoumejte naše produkty a poznejte sami, v čem je naše unikátní výhoda.

Proč přemýšlet o SEO a linkbuildingu?

Potřebujete získat více návštěvníků, kteří přichází na Váš web z přirozeného vyhledávání? Nechcete platit za PPC kampaně, ale pohybovat se na první stránce vyhledávačů na daná klíčová slova? Chcete být snadno dohledatelní na internetu, nebo prostě chcete jen pokořit Vaši konkurenci? Jste na správném místě.

Jak Vám může pomoci SEO?

SEO je zkratka Search Engine Optimization, tedy optimalizace pro vyhledávače. SEO jako takové je vlastně obecný postup, jak optimalizovat webové stránky pro vyhledávače, tak aby je co nejlépe indexovali. SEO se zabývá optimalizací pro fulltextové vyhledávání, tzn. pro vyhledávání klíčového slova nebo slov. Optimalizací se v této souvislosti myslí vytvoření nebo upravení struktury webových stránek tak, aby vyhledávače zaindexovaly (uložili do své databáze) co nejvíce klíčových slov nebo frází, obsažených na těchto stránkách, a poté výsledek zobrazili co možná nejviditelněji ve svých výsledcích vyhledávání.

Jak Vám pomůže Linkbuilding?

Linkbuilding můžeme chápat jako budování nebo získávání zpětných odkazů. Měli bychom si představit dlouhodobou činnost, která si klade za cíl navázání partnerství, tvorbu autority z vlastního webu/osob a získávání zmínek v podobě textu, odkazu či obrázku, vedoucí k propagaci webových stránek.

Proč tyto dvě činnosti spojit?

Možná vás napadla otázka, zda nestačí upravit stránky pro vyhledávače jen jednou. Nestačí. Pokud máte skvěle optimalizované on-page faktory a nebudete strategicky budovat obsah a získávat zpětné odkazy, bude vaše návštěvnost z vyhledávačů postupně klesat a klesat. Pravidelné sledování výsledků, strategický rozvoj obsahu a získávání zpětných odkazů jsou základní činnosti naší služby SEO servis. Budeme pro vás průběžně analyzovat klíčová slova, spravovat váš linkbulding a celkově dohlížet na vaše SEO.