Remarketing

Tvoříme nové a originální aplikace na českém trhu.

Prozkoumejte naše produkty a poznejte sami, v čem je naše unikátní výhoda.

Co to je?

Je zajímavou novinkou a alternativou k ostatním formám internetové reklamy, jedná se totiž o cílenou reklamu na Vaše současné zákazníky, nebo uživatele, kteří navštívili Váš web. To vám pomáhá udržet se v paměti uživatelů, což je důležité především v oborech, kde nákupní rozhodování trvá delší dobu. Snadno totiž oslovíte zákazníky, kteří vaše stránky v minulosti navštívili.

Kde ho využiji?

V nástroji AdWords, nebo Sklik, si vytvoříte remarketingové seznamy a zapomětlivým uživatelům návštěvu připomenete pomocí PPC reklamy. Nasazení remarketingu je také vhodné u často opakovaných nákupů.

V čem Vám můžeme pomoci?

Především v našich zkušenostech. Po několika desítkách, spíše stovkách, nasazených a úspěšně vedených kampaní jsme objevili veškeré zádrhele, které Vás na cestě remarketingu mohou potkat. Nestane se, že bychom společně udělali nějakou chybu, která by Vás stála velké peníze. Realizujeme remarketingové kampaně na klíč – od vizuálu, přes reklamy, nastavení, vyhodnocení. Provedeme Vás nastavením veškerých služeb tak, aby celá kampaň působila celistvým dojmem a rychle Vám generovala vložené investice zpět.