Reklama v obsahové síti

Tvoříme nové a originální aplikace na českém trhu.

Prozkoumejte naše produkty a poznejte sami, v čem je naše unikátní výhoda.

Jaké jsou pro Vás výhody?

Především je to obrovský zásah potencionálních klientů. Obsahové sítě dokážou oslovit přes 80% uživatelů internetu. A zatímco ve vyhledávání jsme během pár vteřin hotovi, na webech (v obsahové síti) trávíme relativně hodně času.

Ano, můžete i cílit!

Obsahové sítě zasahují jak do velkých informačních portálů, tak na malé weby. Podle inzerovaného produktu (služby) se pak určuje, kde je zobrazování efektivnější. Prodávate-li vysoce profesionální produkt, reklamy budou vhodnější na menších, ale úzce profilovaných webech. Prodáváte-li spotřební zboží, Vaše reklamy bude vhodné umístit na větší portály s vysokou návštěvností. Cílit můžete demograficky, kontextově (dle klíčových slov), nebo přímo na konkrétní weby. Zaujala Vás obsahová síť? Rádi Vám zpracujeme nabídku na vyhotovení kompletní kampaně.

Příklad nade vše

Představte si, že prodáváte unikátní, ručně vyráběnou dámskou kosmetiku. Pokud byste zvolili pouze reklamu ve vyhledávačích, budete inzerovat na uživatele, kteří vyhledávají nějakou dámskou kosmetiku. Pokud však zvolíte inzerci v obsahové síti, můžete inzerovat na muže, kteří nevědí, co chtějí své partnerce koupit. Zacílit na zcela novou skupinu potencionálních návštěvníků.