Být v pravý čas na správném místě je základem Vaši činnosti.

A my víme, kde to je. Spojme naše a Vaše zkušenosti, bude to fungovat.

Creative business idea concept with sketch creativity decorative icons set  illustration

Marketingová a obchodní strategie

Už jste také objevili sílu on-line marketingu? Jeho přesnou měřitelnost, náklady pod kontrolou, platby pouze za přivedené návštěvníky, … Ale přesto Vám přijde, že se vložené investice nevrací? Pravděpodobně postrádáte dobře stanovenou marketingovou a obchodní strategii. Ano, tu záležitost, kterou každý nerad slyší (koná), ale ona je tak moc důležitá…

Reklama ve vyhledávačích (PPC)

PPC reklama ve vyhledávačích je jedna z nejefektivnější a nejpřesnějších dostupných reklamních kanálů. Oslovujete hledající v momentě, kdy se zajímají o vaše zboží nebo služby. V dnešním světě marketingu a nákupního chování platí, že buď mě zákazníci znají, nebo mě musejí najít a právě od toho tu PPC reklama ve vyhledávání je.

reklama-ve-vyhledavacich
reklama-v-obsahove-siti

Reklama v obsahové síti

Vedle vyhledávání existuje možnost inzerovat v obsahové síti. Do obsahové sítě může kdokoliv registrovat svůj web. Ať už má návštěvnost statisíce, nebo desítky denně. Pokud je web schválen, majitel nasadí na web jednoduchý kód, prostřednictvím kterého PPC systém zobrazuje na web reklamu. Majitel webu pak dostává provizi z peněz, jež za reklamu na jeho webech zaplatili inzerenti. Další správný krok pro Vás.

Remarketing

Je zajímavou novinkou a alternativou k ostatním formám internetové reklamy, jedná se totiž o cílenou reklamu na Vaše současné zákazníky, nebo uživatele, kteří navštívili Váš web. To vám pomáhá udržet se v paměti uživatelů, což je důležité především v oborech, kde nákupní rozhodování trvá delší dobu. Snadno totiž oslovíte zákazníky, kteří vaše stránky v minulosti navštívili.

Remarketing
rtb-reklama

RTB

Poznejte automatizovaný aukční model prodeje a nákupu bannerové reklamy. Pokud chcete zasáhnout co možná největší cílovou skupinu uživatelů, právě tento nový druh reklamy může být právě pro Vás.

SEO a linkbuilding

Potřebujete získat více návštěvníků, kteří přichází na Váš web z přirozeného vyhledávání? Nechcete platit za PPC kampaně, ale pohybovat se na první stránce vyhledávačů na daná klíčová slova? Chcete být snadno dohledatelní na internetu, nebo prostě chcete jen pokořit Vaši konkurenci? Jste na správném místě.

seo
loga-novinka

Reference

Zajímá Vás, s kým spolupracujeme a pro koho spravujeme a vedeme úspěšné on-line kampaně? Podívejte se na naše reference pro domácí i zahraniční klienty.