O nás

Naše divize, které mění Vaše podnikání.

Prozkoumejte výhody, které Vám přináší spolupráce s naší společností.

roucek-auto

ROUCEK Auto

ROUCEK Auto je naší divizí zaměřenou na vývoj sofistikovaných systémů pro automobilové dealery. Nyní máme vyvinuty 3 základní byznys systémy, které pomáhají desítkám dealerství v České republice a na Slovensku rozvíjet prodej a servis nových vozů. Carplex, jako náš nejpokročilejší software pro podporu prodeje a servisu nových vozů, Carcom jako komunikační nástroj a AutoMail, jako náš univerzální software pro email marketing.

ROUCEK Reality

ROUCEK Reality je konzultační a vývojová společnost pro realitní kanceláře. Provedeme Vás všemi kroky a nastavíme všechny nástroje tak, aby Váš obchod a vztah se zákazníky skutečně rostl. Pomocí našich vlastních nástrojů pomáháme českým realitním kancelářím v kontinuálním růstu.

roucek-research
roucek-research

ROUCEK Research

ROUCEK Research je divizí, která poskytuje komplexní průzkumy trhu. Ať už sběr dat probíhá offline, nebo online pomocí našich vlastních nástrojů, do ruky se Vám dostane kvalitně zpracovaný a hodnotově bohatý průzkum segmentu Vašeho trhu.

ROUCEK Profit

ROUCEK Profit je naší nejstarší divizí, zaměřující se na obchodní a marketingové strategie firem. Zdá se Vám, že jste došli do slepého bodu a potřebovali byste slyšet nové názory, které Vám mohou v chodu společnosti prospět? Kontaktujte nás. Rádi Vám podrobně vysvětlíme, v čem je náš přínos.

roucek-profit

Vybírám z referencí: