Proč nás?

Naši hlavní specializací je tvorba byznys aplikací, které pomáhají domácím i nadnárodním firmám v efektivnějším řízení, v komunikaci se zákazníky i v organizaci vnitrofiremní politiky. Máme za sebou desítky úspěšných projektů a rádi se s Vámi budeme podílet i na tom Vašem.

Proč byste měli zvolit právě nás?

Jsme tým mladých lidí, kteří mají zkušenosti s firemními internetovými aplikacemi delší než 10 let. Nebojíme se říci, že některá z Vámi navrhnutých řešení nejsou zcela optimální, přesmyslet je a navrhnout Vám zcela nové, výkonnější řešení na míru Vašim potřebám. Máme za sebou desítky referencí, ve kterých jsme dobře poznali tvorbu aplikací od zadávací fáze, přes vývoj, testování, implementaci, zaškolení i následný rozvoj. Umíme pracovat dle platných ISO norem jak pro vývoj, tak projektové řízení. A v neposlední řadě – naše práce nás obrovsky baví.

V čem jsme jiní a jak Vám to může pomoci?

Tato otázka byla pro nás velmi složitě uchopitelná. Vytvořili jsme si tedy průzkum, který jsme poslali na všechny naše klienty a jejich názor Vám zde rádi interpretujeme. Vyznačujeme se především přátelskou, až rodinnou, atmosférou. Ochotou řešit problémy do poslední detailu, dokážeme přihlížet individuálním potřebám každé firmy, a co nás velice potěšilo, 95 procent z Vás odpovědělo, že dodáváme všechny slíbené práce ve výborné kvalitě a včas. Za to Vám děkujeme!

Pracujeme právě pro Vaše odvětví?

Rádi přiznáváme fakta tak, jak jsou. Neskrýváme pravdu, že pro tvorbu dobrých byznys aplikací je třeba nejen perfektně znát samotnou tvorbu aplikace, ale rovněž i prostředí, pro kterou se aplikace tvoří. Vývoj je pak mnohem efektivnější a rychlejší. Mezi naše klienty patří převážně automobilové společnosti, realitní trh, výrobní firmy a retailové řetězce. Jiným trhům se nebráníme, ozvěte se nám a my Vám řekneme, zda do toho společně s Vámi chceme jít, nebo Vám doporučíme firmu, která je vhodnější právě pro Vás.