Hotové aplikace

Podívejte se na naše vlastní aplikace, které nabízíme k pronájmu různým společnostem na českém i zahraničním trhu. Patří mezi ně především sofistikovaný CRM systém pro automobilové dealery, nebo náš zbrusu nový systém na zpětnou vazbu a řízení firem podle metodiky Net Promoter Score® – InsightSofa.

Carplex

CARPLEX je tím, co jste dlouho hledali. Pomocník, který Vám bude komplexně řídit autocentrum, reportovat činnosti, starat se o práci zaměstnanců, vydělávat Vám peníze, hlídat veškeré termíny na vozech a překvapovat Vaše zákazníky. CARPLEX je řešením, které Vás i Vaše zákazníky dělá šťastnějšími.

carplex
automail

AutoMail

Sofistikované řešení pro rozesílání, správu a reporting emailových kampaní. Jednotlivé cenové tarify jsou sestaveny tak, aby dokázali vyhovět jak malým, středním tak i velkým firmám. Automatické triggery, emailové šablony, průzkumy zákazníků, CRM funkce a další pokročilé možnosti v email marketingu přináší AutoMail.

InsightSofa

InsightSofa je globální poskytovatel softwarového řešení pro měření a řízení zákaznické spokojenosti. Náš výkonný a cenově výhodný software v cloudu pomáhá firmám řídit zákaznickou retenci, budovat věrnost zákazníků a maximalizovat pozitivní ohlasy o Vaši firmě.  Soustavně tím pomáháme zvyšovat celoživotní hodnotu Vašich zákazníků.

isnightsofa
carcom

Carcom

CARCOM je komunikační software stavěný na míru automobilovým prodejcům. CARCOM umí sledovat, co Vaši zákazníci s Vaší nabídkou doma dělají. Prodejcům se tak dostává zpětná vazba o tom, kolik času nad nimi tráví, na který vůz nejvíce klikají, kterou recenzi si nejraději pročítají a spoustu dalších hodnot. Prodejce pak ví, jak přesně reagovat a vyjít co možná nejvíce vstříc jeho zákazníkům.

EMA Intranet

EMA je moderní intranet, který propojuje lidi, procesy, znalosti, informace a majetek Vaši firmy tak, aby umožnil lidem pracovat lépe a rychleji. Kdekoli právě jsou.

EMA vám šětří čas a zvyšuje efektivitu práce. Automaticky upozorňuje na obnovu smluv, naplánované kontakty, prošlé záruky. S EMA sdílíte zkušenosti na vnitropodnikové sociální síti. EMA sleduje aktivitu Vašich zaměstnanců.

EMA Intranet